Dom ProduktyZłącze miski ustępowej

Prosty łącznik do toalety naściennej z opcją czarno-białą

Prosty łącznik do toalety naściennej z opcją czarno-białą

  • Wall Mounted Toilet Straight Pan Connector With Black And White Optional
  • Wall Mounted Toilet Straight Pan Connector With Black And White Optional
  • Wall Mounted Toilet Straight Pan Connector With Black And White Optional
  • Wall Mounted Toilet Straight Pan Connector With Black And White Optional
 • Wall Mounted Toilet Straight Pan Connector With Black And White Optional

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY XIAMEN
  Nazwa handlowa: San-Tide
  Numer modelu: S-102

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Może dyskutować
  Cena: Can discuss
  Szczegóły pakowania: Może być pakowany zgodnie z wymaganiami klienta
  Czas dostawy: 15-30 dni
  Zasady płatności: MoneyGram, Western Union, T / T, D / P, D / A, L / C
  Możliwość Supply: nieskończona ilość
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Kategoria produktu: Okucia do desek sedesowych Metoda przetwarzania: Produkcja montażowa
  Materiał: PP Tryb użytkowania: typ zbiorczy
  Specyfikacja: Można ciąć STYL STRUKTURALNY: Zawieś ścianę
  Metoda płukania wodą: Silny typ upadku Metoda drenażu: Ściana była
  colou: Czarny i biały opcjonalnie Korzyść: Z grubego materiału
  High Light:

  złącze WC pcv

  ,

  złącze rury spłukiwania toalety

  Naścienna rura kanalizacyjna toalety, opcjonalnie czarno-biała rura kanalizacyjna z tworzywa PP

   

  Jak zainstalować rurę spustową tylnej toalety?Metoda 1: metoda mocowania za pomocą wyciąganej śruby, metoda ta jest skierowana na dno otworu montażowego w toalecie. Toaleta na miejscu instalacji należy za pomocą ołówka narysować potrzebę położenia otworów montażowych w szlifować na dnie otworu położenie i obrys, a następnie zdjąć toaletę, w zaznaczonym miejscu otworu i włożyć śruby wybuchowe, na siedząco urzeczywistnić wylot spoiny wyładowczej powłoka klejowa, z gruntem odbije gładko, mocne śruby wybuchowe i na koniec zaprawą cementową. Narzędzie do uszczelniania dna.

  Metoda 2: metoda wklejania cementu, metoda ta jest skierowana na dno deski sedesowej bez otworu montażowego. Toaleta na miejscu montażu należy użyć ołówka poza obrysem dna toalety, wzdłuż linii obrysu do ułożenia koła w obrębie miazgi cementowej o szerokości 30 mm i wysokości 15 mm, obecny wylot narzędzia ze szlifowanym klejem do szpachlowania, wytrzeć do czysta stopę narzędzia, gładko w pozycji montażowej, mocno związać, wytrzeć do czysta przelew zaprawy cementowej.

  Nazwa: Rura płucząca
  Rodzaj: S-102
  Marka: San-Tide
  Pochodzenie: Chian xiamen
  Materiał: PP
  Kategoria produktu : Okucia do desek sedesowych
  Kolor: Czarny i biały opcjonalnie
  Metoda przetwarzania : produkcja montażowa
  tryb użytkowania: typ zbiorczy
  specyfikacja: Można ciąć
  styl strukturalny: powiesić ścianę
  ZASTOSOWANIA: Odwodnienie toalet
  Specyfikacje: Tuba ze znakiem zapytania
  Handel zagraniczny: jest
  Metoda płukania wodą: Silny typ upadku

  Prosty łącznik do toalety naściennej z opcją czarno-białą 0Prosty łącznik do toalety naściennej z opcją czarno-białą 1Prosty łącznik do toalety naściennej z opcją czarno-białą 2Prosty łącznik do toalety naściennej z opcją czarno-białą 3Prosty łącznik do toalety naściennej z opcją czarno-białą 4

   

  Co to jest toaleta ścienna Jak zainstalować toaletę ścienną?
  W dzisiejszych czasach coraz większą wagę przywiązuje się do jakości życia, ale wciąż jest wielu konsumentów, którzy nie wiedzą zbyt wiele o tym produkcie, więc dlaczego, u licha, może być popularny? A co z toaletą ścienną? zrobić dla ciebie szczegółowy sposób.
  1. Co to jest ściana toalety typu rzędowego Tak zwana ściana toalety, ma również wiele innych nazw, wszyscy nazywają więcej nazwą to toaleta montowana na ścianie, inna nazwa to toaleta typu rząd spłukuj toaletę lub z boku. Chociaż toaleta ścienna rzędowa weszła w nasze życie nieświadomie, ale toaleta ścienna pojawia się obecnie tylko i jest używana w kilku nowych, wysokiej jakości obszarach mieszkalnych. aby wybrać ten pierwszy i praktyczny aspekt jest to dlatego, że wspólna strona toalety typu rzędowego również do realizacji. konstrukcja rzędu ściennego najbliższa może ukryć nieestetyczny przewód odpływowy, spłuczka do toalety czekać wewnątrz korpusu ściennego, sprawia, że ​​toaleta staje się bardzo delikatna zwięzły.
  2. Cechy toalety ściennej
  Oszczędź miejsce i zaoszczędź miejsce, łatwe do czyszczenia z tego punktu widzenia, jest bardzo popularne w roku po 80 młodych ludziach, jak wszyscy wiemy, rosnące ceny domów we współczesnym społeczeństwie są zdecydowanie wyzwaniem dla wielu młodych ludzi, zwłaszcza klasa robotnicza, ponieważ zaoszczędzono grosz, to zarobiony grosz, w przypadku małej rodzinnej toalety najlepszym wyborem jest zawieszenie toalety ściennej. To, co instaluję w domu, to powiesić toaletę ścienną, oszczędzając miejsce naprawdę i wygodne czyszczenie! Czas też wątpiłem w stały problem, myślałem, że wszyscy idą w górę nie mogą tego znieść, wtedy mistrz powiedział mi, że stres to stalowe podparcie, zamiast toalety, nie wierzy, potem używam przez długi czas nie ma problem, czy naprawdę jest bardzo dobry? - Toaleta wisząca uwielbia najlepszy wybór osób sprzątających.
  2. Wrażliwi na szum wody ze względu na barierę ściany hałas będzie naturalnie osłabiony. Wszyscy mamy takie doświadczenie, zwykły czas spłukiwania toalety to zawsze dużo hałasu, co bardzo utrudniało nam życie, oraz WC powiesić na ścianie, unikać hałasu, ponieważ jest tam blok ścienny, naturalny osłabiony dużo hałasu.
  3. Toaleta wisząca jest wygodniejsza w przenoszeniu i nie ma ograniczeń co do jej układu. Bardzo wygodny wybór, miejsce, które chcesz umieścić najbliżej, może pozwolić toalecie na nieregularną zmianę układu przestrzeni, codziennie mieć inne doświadczenia. 4.Jakość toalety naściennej gwarantuje wysokiej klasy toaletę o nowatorskim designie, eleganckim designie i gładkiej powierzchni glazury.Wykonany jest z ponad 1200 stopni wysokiej temperatury i jest w całości porcelanowy, a jego wchłanianie wody jest ściśle kontrolowane poniżej 0,5% Zawiesić następnie na ścianie nie styka się z podłożem, ułatwia czyszczenie toalety, pasuje do toalety różnych rozmiarów przestrzeni.
  3. Co powiesz na toaletę ścienną
  Ściana toalety, jej własna charakterystyka i wybrana z punktów wyglądu, ma zwykłą toaletę boczną montowaną na ścianie, toaletę zwykle wybiera większą liczbę klientów, a praktycznym aspektem jest to, że wspólna strona toalety rzędowej jest dobrze do zrealizowania. projekt naściennego rzędu najbliższych narzędzi może ukryć nieestetyczny przewód odpływowy, spłuczkę do toalety czekać wewnątrz korpusu ściennego, sprawić, że toaleta stanie się bardzo delikatna zwięzła.
  Po drugie, zalety
  1. Niski poziom hałasu: ponieważ zbiornik na wodę toalety ściennej jest zamontowany w ścianie, z barierą ścienną, podczas spłukiwania wody dźwięk powinien być naturalnie znacznie słabszy.
  2. Wygodne przemieszczanie toalety: przesuwanie rzędu ściennych toalet jest znacznie wygodniejsze niż w przypadku zwykłego rzędu toalet i nie wpływa na rozkład przestrzeni w toalecie.
  3. Mała powierzchnia podłogi: ścienna toaleta ścienna jest montowana na ścianie, z małą powierzchnią podłogi i bardziej otwartą przestrzenią.
  4. Łatwe do czyszczenia: wisząca toaleta jest łatwa do czyszczenia bez higienicznych martwych kątów, co jest bardzo zgodne z twoją czystością.
  Naprawianie jest niewygodne, czasami musimy rozciąć ścianę.
  Siła grawitacji jest mniejsza niż w przypadku wpustu podłogowego.
  3. Części wewnętrzne ulegają szybkiemu uszkodzeniu.

   

   

   

   

  Szczegóły kontaktu
  Xiamen MuRuJia Trade Co.,LTD

  Osoba kontaktowa: vivian

  Tel: 86-18650185095

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty