Dom ProduktyZłącze miski ustępowej

Lekki łącznik do rur odpływowych toalet S Trap / złącze 90 pan w kolorze białym

Lekki łącznik do rur odpływowych toalet S Trap / złącze 90 pan w kolorze białym

  • Lightweight S Trap Toilet Waste Pipe Connector / 90 Pan Connector White Color
  • Lightweight S Trap Toilet Waste Pipe Connector / 90 Pan Connector White Color
  • Lightweight S Trap Toilet Waste Pipe Connector / 90 Pan Connector White Color
  • Lightweight S Trap Toilet Waste Pipe Connector / 90 Pan Connector White Color
  • Lightweight S Trap Toilet Waste Pipe Connector / 90 Pan Connector White Color
 • Lightweight S Trap Toilet Waste Pipe Connector / 90 Pan Connector White Color

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHIAN XIAMEN
  Nazwa handlowa: San-Tide
  Numer modelu: S-107

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Może dyskutować
  Cena: Can discuss
  Szczegóły pakowania: Opakowanie worek foliowy PE, 12 zestawów w skrzynce.
  Czas dostawy: 15-30 dni
  Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: nieskończona ilość
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Materiał: PCV Technika: Odlew
  Rodzaj: Tuleja, zginanie zmniejsza dopasowanie Połączenie: Płeć żeńska
  Kształt: okrągły Kod głowy: okrągły
  Zginanie redukuje pasowanie Zastosowanie: Części montażowe Zakres aplikacji: Toaleta
  kolor: Biały
  High Light:

  złącze rury odpływowej toalety

  ,

  złącze rury spłukiwania toalety

  Rząd ścianek rur odpływowych toalety do kierowania przesuwnikiem deski sedesowej z australijskiego PVC

   

  Średnica rury drenażowej toalety jest zgodna z normą krajową, minimalna średnica to rura kanalizacyjna DN100, a obecnie jest ona powszechnie stosowana z rurą u-pvc, a minimalna średnica to de110.2.Jeśli jesteś we własnym domu i zależy Ci na wysokości gruntu, możesz również użyć rurki u-pvc z mniejszym de75.Ogólnie rozmiar odpływu z toalety wynosi od 5 do 6 cm, a toalety kolano S wynosi zwykle od 5 do 6 cm, a wielkość rury kanalizacyjnej wynosi zwykle około 110 cm.

  Nazwa: Ściana toalety jest przestawiona, aby połączyć złącza.
  Rodzaj: S-107
  Marka: San-Tide
  Pochodzenie: Chian xiamen
  Materiał: PCV
  Rodzaj: Pułapki hydrauliczne
  Kolor: Biały
  Pozycja: Rura ściekowa
  Podanie: Miska ustępowa WC
  Specyfikacja: Stosować do rur kanalizacyjnych 102 + -5 mm ID
  Metoda przetwarzania : Produkcja montażowa
  ZASTOSOWANIA: Odwodnienie toalet
  Specyfikacje: do wyboru
  Handel zagraniczny: jest

   Lekki łącznik do rur odpływowych toalet S Trap / złącze 90 pan w kolorze białym 0Lekki łącznik do rur odpływowych toalet S Trap / złącze 90 pan w kolorze białym 1Lekki łącznik do rur odpływowych toalet S Trap / złącze 90 pan w kolorze białym 2Lekki łącznik do rur odpływowych toalet S Trap / złącze 90 pan w kolorze białym 3Lekki łącznik do rur odpływowych toalet S Trap / złącze 90 pan w kolorze białym 4Lekki łącznik do rur odpływowych toalet S Trap / złącze 90 pan w kolorze białym 5Lekki łącznik do rur odpływowych toalet S Trap / złącze 90 pan w kolorze białym 6

  W dzisiejszych czasach każde gospodarstwo domowe musi mieć wyposażenie łazienki - toaletę, jak zainstalować? Ogólnie rzecz biorąc, instalacja spłukiwanej toalety bardziej profesjonalna, to świadczenie usług przez kupców w sklepach, jeśli nie ma specjalnych instrukcji, frachtu i opłaty instalacyjnej zawarte w zakupie i płatności, pomagasz koledze zwrócić uwagę, koniecznie sprawdź przed montażem narzędzie ślady przydatności, lepiej żeby jakieś narzędzie miało wodę, może być w trakcie przeglądu, nie ma to znaczenia.
  Montaż spłukiwanej rury spustowej toalety.
  1. Rura odpływowa toalety musi być gładka, płaska, wolna od pęcherzyków powietrza, pęknięć, widocznych plamek i zwisów na wewnętrznej ścianie rur z tworzyw sztucznych, z których są wykonane wymagane przez normy krajowe. Jak instaluje się toalety ze spłuczką
  2. Rura w pisunie została oddzielona od smrodu, dzięki czemu nie ma potrzeby zakładania syfonu na rurę kanalizacyjną, w przeciwnym razie wpłynie to na działanie spłukiwania toalety.
  3. Przyłącze odpływu rura pozioma i rura pionowa, należy użyć studni o nachyleniu 445 stopni 5 °, zalecane jest podłączenie.
  Etapy instalacji spłukiwanej toalety.
  1. Określić miejsce montażu i otwór w ziemi do podłoża na wylocie rury spustowej i dnie muszli klozetowej, zgodnie z wymiarami zewnętrznymi spłukiwanej miski ustępowej, narysować toaletę na punktach naziemnych stałego położenia miski ustępowej. otwór i otwory wiertnicze udarowe Głębokość otworu wynosi około 5 cm.
  2. Zainstalować stalowy kołek rozporowy w wierceniu w ziemi z cokołem spłukiwanej deski sedesowej, włożyć dolny róg toalety w kołek rozporowy i dokręcić nakrętkę, aby umieścić toaletę na miejscu. Odpływ toalety jest szczelnie połączony z uziemiona wstępnie ustawiona rura spustowa i uszczelniona 3.Zamontuj zbiornik (nawet toaleta nie wymaga tego kroku) zgodnie z wysokością montażu i zbiornikiem na wodę w pozycji perforacji tylnej ściany, odpowiedniej stałej pozycji na metopie wiercenia i wkręcania w stalowe śruby, a następnie umieść zbiornik na wodę na miejscu , włożyć zestawy perforacji tylnej ściany do śruby rozporowej, założyć podkładkę nylonową o grubości 3 mm na nakrętkę i dokręcić.
  4. Zamontować rurę łączącą między zbiornikiem wody a deską sedesową (z rurką miedzianą lub rurką z tworzywa sztucznego itp.) Oraz rurkę łączącą między rurą wlotową a dnem zbiornika (z mieszkiem ze stali nierdzewnej itp.). Króciec wlotowy powinien być wyposażony w zawór kątowy (zawór wlotowy).
  5. Zamontuj pływającą kulę i inne akcesoria w zbiorniku na wodę.
  6. Po otwarciu zaworu dopływu wody należy wyregulować wysokość kuli pływającej do wymaganej wysokości dopływu wody do zbiornika, a szczelność jej śruby regulacyjnej dopasować do wielkości zaworu zraszającego.
  7. Po napełnieniu zbiornika wodą, sprawdź pojemność spustową toalety i czy nie ma przecieków na połączeniach każdej rury.
  8. Szczelinę między deską sedesową a podłogą należy uszczelnić kitem lub żelem krzemionkowym. Jako materiału uszczelniającego nie należy stosować zaprawy cementowej ani zaprawy cementowej.
  Zainstaluj deski sedesowe i deski sedesowe.Ponadto każdy dom ma inną toaletę ze spłukiwaniem, aby zainstalować rozstaw otworów, przed zakupem toalety musi pozwolić pracownikowi na pomoc w zaplanowaniu prawidłowego pomiaru, w przeciwnym razie bardzo prawdopodobne jest, że kupowana toaleta jest zainstalowana, aby nie Spłucz toaletę po zakończeniu instalacji, w pierwszej kolejności spróbuj efektu spłukiwania, najlepszym sposobem jest: znajdź wrzucone niedopałki, można po prostu spłynąć, a głos nie jest duży, link do instalacji nie ma problemu .
  Powyższe dotyczy instalacji muszli klozetowej, informacje mają charakter wyłącznie informacyjny!

   

   

   

   

  Szczegóły kontaktu
  Xiamen MuRuJia Trade Co.,LTD

  Osoba kontaktowa: vivian

  Tel: 86-18650185095

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty