Dom ProduktyPlastikowe akcesoria łazienkowe

Materiał PP Plastikowe akcesoria łazienkowe Przesunięte złącze toaletowe odporne na korozję

Materiał PP Plastikowe akcesoria łazienkowe Przesunięte złącze toaletowe odporne na korozję

  • PP Material Plastic Bathroom Accessories Offset Toilet Connector Resist Corrosion
  • PP Material Plastic Bathroom Accessories Offset Toilet Connector Resist Corrosion
  • PP Material Plastic Bathroom Accessories Offset Toilet Connector Resist Corrosion
 • PP Material Plastic Bathroom Accessories Offset Toilet Connector Resist Corrosion

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY XIAMEN
  Nazwa handlowa: San-Tide
  Numer modelu: S-118-1

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Może dyskutować
  Cena: Can discuss
  Szczegóły pakowania: Pakowanie według wymagań klienta.
  Czas dostawy: 15-30 dni
  Zasady płatności: MoneyGram, T / T, L / C
  Możliwość Supply: bez limitu
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Stosowanie: Zakopana instalacja rurowa Materiał: PP
  Kategoria produktu: Armatura drenażowa Dane techniczne: Opcjonalny
  kolor: Szary Tryb przetwarzania: Produkcja montażowa
  regulowany zakres: 0–25 mm Handel zagraniczny: jest
  High Light:

  odsadzone złącze rury gruntowej

  ,

  odsadzony kołnierz misy

  Specyfikacja i zastosowanie dźwigni zmiany biegów w toalecie.

  1. Manetka toalety może być podzielona na dwa typy: regulowana i nieregulowana: manetki regulowane są na żywo, regulowana odległość może być regulowana i może być regulowana do kilkunastu procent. Manetka nieregulowana jest odwrotnie. Przesuwak toalety może być umieszczony w pierwotnym położeniu, w dowolnym kierunku 15 CM i 10 w ramach dwóch specyfikacji.

  2, sprzęt do zmiany toalety to PCV, ogólnie podzielony na zmianę 5 cm lub 8-10 cm, cena 5 cm to 5 do 8 juanów, 8-10 cm z 8-10 juanów powyżej, konkretna cena również wygląda na fabrykę , grubość materiału, długość, sprzedawcy, itd., itd. Na ogół rozmiar dźwigni zmiany biegów w toalecie wynosi 10–20 cm, a dźwignię można przesuwać do 10 cm.

  3. Im większe przesunięcie dźwigni zmiany biegów, tym większe nachylenie. Tak więc przed zainstalowaniem dźwigni zmiany biegów do przyklejenia płytki podłogowej, wyrównaj ją do ziemi lub maty wysokiego podłoża, niektóre maty do zmiany biegów, mogą być poprzecznie drenażowe miejsce jest wąskie (ogólnie rzecz biorąc, kanał jest płaski), ale jeśli przesuniesz się tylko o 5 centymetrów, relacja jest niewielka, dno wody ma 10 centymetrów, co jest równe połowie otworu.

  Nazwa: Toaleta łączy zmiennokształtną.
  Rodzaj: S-118-1
  Marka: San-Tide
  Pochodzenie: Chian xiamen
  Kategoria produktu: Manetka do toalety
  Stosowanie: Typ online
  Struktura: parzysty
  Tryb płukania: Silny typ upadku
  Klawisz Flush: Iść w górę i w dół.
  ZASTOSOWANIA: Odpływ
  Specyfikacje: opcjonalny
  Kolor: szary
  Występ: Zmiana toalety
  Zakres regulacji: 0-25mm

  Materiał PP Plastikowe akcesoria łazienkowe Przesunięte złącze toaletowe odporne na korozję 0Materiał PP Plastikowe akcesoria łazienkowe Przesunięte złącze toaletowe odporne na korozję 1Materiał PP Plastikowe akcesoria łazienkowe Przesunięte złącze toaletowe odporne na korozję 2Materiał PP Plastikowe akcesoria łazienkowe Przesunięte złącze toaletowe odporne na korozję 3Materiał PP Plastikowe akcesoria łazienkowe Przesunięte złącze toaletowe odporne na korozję 4Materiał PP Plastikowe akcesoria łazienkowe Przesunięte złącze toaletowe odporne na korozję 5Materiał PP Plastikowe akcesoria łazienkowe Przesunięte złącze toaletowe odporne na korozję 6

  A co z manetką w toalecie?

  1. Przesuwak toalety jest rodzajem złączki rurowej, która jest urządzeniem, które może zmienić położenie portu wodnego pod powierzchnią, gdy port wody pod podłogą i wylot wody na dnie toalety nie są odpowiednie. Jeśli ściana łazienki i otwory odpływowe zostały już naprawione i kup wylot rury odpływowej z toalety, a łazienka nie może się doczepić, użyje tego rodzaju złączki rurowej, użyj rury tylko do wykonania dwóch doków.

  2. Manetka toalety może nie tylko zmienić położenie przed i za wlotem wody na podłodze, ale także zmienić położenie lewej i prawej strony wody. Jeśli nie można znaleźć tej małej ściany poza toaletą, można użyć dźwigni zmiany biegów do przodu od 5 cm, a obok toalety znajduje się głowica wody, np. słupki w dużym opakowaniu, narzędzie zbyt zatłoczone lub źle dopasowane, należy również zastosować regulację dźwigni zmiany położenia.

  3, po użyciu przełącznika toalety toaleta będzie zatykać się niż wcześniej, a zakrzywienie będzie większe niż przed rurami wylotowymi, ciśnienie w rurach wzrośnie, łatwo jest spowodować odwrotny przepływ zanieczyszczonej wody, a funkcja spłukiwania toalety nie może w pełni rozegraj, więc jeśli to konieczne, staraj się nie instalować przełącznika toalety, gdyby trzeba było zainstalować dźwignię toalety, połączona odległością nie jest zbyt długa.

  4. Im większe przemieszczenie przesuwnika toalety, tym większe nachylenie. Dlatego przed zainstalowaniem dźwigni zmiany biegów do przyklejenia płytki podłogowej, wyrównywania do ziemi lub maty wysokiego podłoża, podniesienie podłoża, toaleta ulegnie poprawie, a podwyższona strona toalety musi przymocuj płytki ceramiczne, aby upiększyć.

   

   

   

  Szczegóły kontaktu
  Xiamen MuRuJia Trade Co.,LTD

  Osoba kontaktowa: vivian

  Tel: 86-18650185095

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty