Dom ProduktyPrzełącznik toaletowy

Dźwignia zmiany biegów z materiału ABS, przesunięte złącze rury odpływowej z toalet Dostosowane logo

Dźwignia zmiany biegów z materiału ABS, przesunięte złącze rury odpływowej z toalet Dostosowane logo

  • ABS Material Toilet Shifter , Offset Toilet Waste Pipe Connector Customized Logo
  • ABS Material Toilet Shifter , Offset Toilet Waste Pipe Connector Customized Logo
  • ABS Material Toilet Shifter , Offset Toilet Waste Pipe Connector Customized Logo
  • ABS Material Toilet Shifter , Offset Toilet Waste Pipe Connector Customized Logo
  • ABS Material Toilet Shifter , Offset Toilet Waste Pipe Connector Customized Logo
 • ABS Material Toilet Shifter , Offset Toilet Waste Pipe Connector Customized Logo

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY XIAMEN
  Nazwa handlowa: San-Tide
  Numer modelu: S-119-1

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Może dyskutować
  Cena: Can discuss
  Szczegóły pakowania: Opakowanie wewnętrzne z tworzywa sztucznego PE, opakowanie zewnętrzne w kartonie. (Można je dostosow
  Czas dostawy: 15-30 dni
  Zasady płatności: MoneyGram, T / T, L / C
  Możliwość Supply: bez limitu
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Materiał: ABS Kategoria produktu: Akcesoria toaletowe
  Tryb przetwarzania: Markowe LOGO Stosowanie: Typ online
  Dane techniczne: Można dostosować kolor: Opcjonalny
  Poziom jakości: za Zakres łożysk: 500 KG
  Przycisk Flush: W górę i w dół Tryb płukania: Silny typ upadku
  High Light:

  łącznik wc odsadzony

  ,

  łącznik wc odsadzony

  Toaleta jest połączona rurką przełączającą z rurą spustową deski sedesowej z deską sedesową.

   

   

  A co z manetką w toalecie?

  1. Przesuwak toalety jest rodzajem złączki rurowej, która jest urządzeniem, które może zmienić położenie portu wodnego pod powierzchnią, gdy port wody pod podłogą i wylot wody na dnie toalety nie są odpowiednie. Jeśli ściana łazienki i otwory odpływowe zostały już naprawione i kup wylot rury odpływowej z toalety, a łazienka nie może się doczepić, użyje tego rodzaju złączki rurowej, użyj rury tylko do wykonania dwóch doków.

  2. Manetka toalety może nie tylko zmienić położenie przed i za wlotem wody na podłodze, ale także zmienić położenie lewej i prawej strony wody. Jeśli nie można znaleźć tej małej ściany poza toaletą, można użyć dźwigni zmiany biegów do przodu od 5 cm, a obok toalety znajduje się głowica wody, np. słupki w dużym opakowaniu, narzędzie zbyt zatłoczone lub źle dopasowane, należy również zastosować regulację dźwigni zmiany położenia.

  3, po użyciu przełącznika toalety toaleta będzie zatykać się niż wcześniej, a zakrzywienie będzie większe niż przed rurami wylotowymi, ciśnienie w rurach wzrośnie, łatwo jest spowodować odwrotny przepływ zanieczyszczonej wody, a funkcja spłukiwania toalety nie może w pełni rozegraj, więc jeśli to konieczne, staraj się nie instalować przełącznika toalety, gdyby trzeba było zainstalować dźwignię toalety, połączona odległością nie jest zbyt długa.

  4. Im większe przemieszczenie przesuwnika toalety, tym większe nachylenie. Dlatego przed zainstalowaniem dźwigni zmiany biegów do przyklejenia płytki podłogowej, wyrównywania do ziemi lub maty wysokiego podłoża, podniesienie podłoża, toaleta ulegnie poprawie, a podwyższona strona toalety musi przymocuj płytki ceramiczne, aby upiększyć.

  Nazwa: Manetka do toalety
  Rodzaj: S-119-1
  Marka: San-Tide
  Pochodzenie: Chian xiamen
  Tryb płukania: Silny typ upadku
  Zakres łożysk: 500 kg
  Kolor: biały
  Stosowanie: Typ online
  Kategoria produktu: Akcesoria toaletowe
  Klawisz Flush: W górę i w dół
  Poziom jakości: ZA
  Specyfikacje: Można dostosować
  Szereg zastosowań: toaleta
  Handel zagraniczny: jest
  ZASTOSOWANIA: Zmiana toalety

  Dźwignia zmiany biegów z materiału ABS, przesunięte złącze rury odpływowej z toalet Dostosowane logo 0Dźwignia zmiany biegów z materiału ABS, przesunięte złącze rury odpływowej z toalet Dostosowane logo 1Dźwignia zmiany biegów z materiału ABS, przesunięte złącze rury odpływowej z toalet Dostosowane logo 2Dźwignia zmiany biegów z materiału ABS, przesunięte złącze rury odpływowej z toalet Dostosowane logo 3Dźwignia zmiany biegów z materiału ABS, przesunięte złącze rury odpływowej z toalet Dostosowane logo 4Dźwignia zmiany biegów z materiału ABS, przesunięte złącze rury odpływowej z toalet Dostosowane logo 5Dźwignia zmiany biegów z materiału ABS, przesunięte złącze rury odpływowej z toalet Dostosowane logo 6Dźwignia zmiany biegów z materiału ABS, przesunięte złącze rury odpływowej z toalet Dostosowane logo 7

  Specyfikacje i punkty użytkowania dźwigni zmiany biegów w toalecie:

  1. Manetka toalety może być podzielona na dwa typy: regulowana i nieregulowana: manetki regulowane są na żywo, regulowana odległość może być regulowana i może być regulowana do kilkunastu procent. Manetka nieregulowana jest odwrotnie. Przesuwak toalety może być umieszczony w pierwotnym położeniu, w dowolnym kierunku 15 CM i 10 w ramach dwóch specyfikacji.

  2, sprzęt do zmiany toalety to PCV, ogólnie podzielony na zmianę 5 cm lub 8-10 cm, cena 5 cm to 5 do 8 juanów, 8-10 cm z 8-10 juanów powyżej, konkretna cena również wygląda na fabrykę , grubość materiału, długość, sprzedawcy, itd., itd. Na ogół rozmiar dźwigni zmiany biegów w toalecie wynosi 10–20 cm, a dźwignię można przesuwać do 10 cm.

  3. Im większe przesunięcie dźwigni zmiany biegów, tym większe nachylenie. Tak więc przed zainstalowaniem dźwigni zmiany biegów do przyklejenia płytki podłogowej, wyrównaj ją do ziemi lub maty wysokiego podłoża, niektóre maty do zmiany biegów, mogą być poprzecznie drenażowe miejsce jest wąskie (ogólnie rzecz biorąc, kanał jest płaski), ale jeśli przesuniesz się tylko o 5 centymetrów, relacja jest niewielka, dno wody ma 10 centymetrów, co jest równe połowie otworu.

   

   

   

   

   

  Szczegóły kontaktu
  Xiamen MuRuJia Trade Co.,LTD

  Osoba kontaktowa: vivian

  Tel: 86-18650185095

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)