Dom ProduktyRura odpływowa do toalety

Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie

Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie

  • Durable Odorless Toilet Drain Pipe , Waste Pipe For Toilet Installation
  • Durable Odorless Toilet Drain Pipe , Waste Pipe For Toilet Installation
  • Durable Odorless Toilet Drain Pipe , Waste Pipe For Toilet Installation
  • Durable Odorless Toilet Drain Pipe , Waste Pipe For Toilet Installation
  • Durable Odorless Toilet Drain Pipe , Waste Pipe For Toilet Installation
 • Durable Odorless Toilet Drain Pipe , Waste Pipe For Toilet Installation

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY XIAMEN
  Nazwa handlowa: San-Tide
  Numer modelu: S-110-1

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Może dyskutować
  Cena: Can discuss
  Szczegóły pakowania: Worki foliowe PE są pakowane pojedynczo, kartony są pakowane, a 12 kompletów pakowane jest w jeden k
  Czas dostawy: 15-30 dni
  Zasady płatności: MoneyGram, T / T, L / C
  Możliwość Supply: bez limitu
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Stosowanie: Toaleta, Batheroom Funkcja: Trwałe, bezwonne
  Połączenie: Połączenie kołnierzowe Otwór: 102 ± 2 mm
  rozmiar: 300 * 172 cm kolor: Biały
  Grubość: 3 mm Długość: 300 mm
  Specyfikacja: 300 * 150 mm Materiał: PCV
  High Light:

  rura kanalizacyjna WC

  ,

  rura kanalizacyjna wc

  trwała bezzapachowa rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji toaletowej

   

  Istnieje wiele różnych rodzajów toalet.

  Zgodnie z systemem odwadniającym, tryb spłukiwania toalety jest podzielony na typ spłukiwania i typ syfonu, a typ spłukiwania polega na efektywnej ilości wody do najszybszego, maksymalnego przepływu, przykrywanie brudu obok siebie. funkcja zależy również od konstrukcji rury podłogowej własnego domu.Jeśli uszczelnienie wodne nie jest ustawione, spłukiwana toaleta nie będzie łatwa do uniknięcia smrodu Syfon odnosi się do ciśnienia atmosferycznego, pod warunkiem gwałtownego tworzenia się różnicy wysokości cieczy, powoduje, że ciecz z ciśnienia wysokiego przepływu wody do niskiego ciśnienia niski poziom wody i pełne zjawisko syfonu na krawędzi kanalizacji, aż cała ciecz wypłynie do powietrza. Im wcześniej syfon powstaje, tym szybciej powstaje akcja i tym mniej efektywna woda jest tracona.Im dłuższa funkcja syfonu, tym lepsza będzie funkcja spuszczania i tym więcej wody zostanie zaoszczędzone.

  Zgodnie z trybem połączenia zbiornika na wodę i podstawy, można podzielić na dwa rodzaje, typ nadwozia to zbiornik na wodę połączony z podstawą, jego modelowanie jest piękne i mocne, pasuje do małej toalety. zbiornik na wodę jest oddzielony od podstawy, jego objętość jest większa (zajmowana przestrzeń jest duża).

  Marka: San - Tide

  Model: rura łukowa z poziomym rzędem s-110.

  Cechy produktu: wykonany z PVC i gumy Pierścień gumowy jest wykonany z gumy, która jest bardzo elastyczna i łatwa do połączenia z toaletą, jest bardzo szczelna. Nadaje się do poziomego rzędu sedesu / deski sedesowej. rząd, 300 poza wodą.

  Nazwa: Rząd jest zgięty w rzędzie.
  Rodzaj: S-110-1
  Marka: San-Tide
  Pochodzenie: Chian xiamen
  Materiał: PCV
  Nazwa produktu: Rura kanalizacyjna do toalety z otworem spustowym o średnicy 102 ± 5 mm
  Funkcja: Adapter
  Dostawa: W ciągu 15-30 dni
  Kolor: Biały
  Struktura: Jeden kawałek
  Uszczelka: Potrzeby klientów
  Stosowanie: Tworzą kompletny zestaw plików
  Poziom jakości: optymalny
  Kategoria produktu: Armatura toaletowa
  Specyfikacje: 300 z wody

  Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie 0Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie 1Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie 2Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie 3Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie 4Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie 5Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie 6Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie 7Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie 8Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie 9Trwała bezwonna rura spustowa do toalety, rura odpływowa do instalacji w toalecie 10

  Profil firmy:
  Xiamen San - Tide sanitary ware co., LTD., Założona w 2014 roku, jest firmą zajmującą się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą wysokiej klasy akcesoriów łazienkowych przedsiębiorstw, poprzednią fabryką form, założoną w 2002 roku, zajmującą się głównie gumą, tworzywami sztucznymi produkcja form, prace badawczo-rozwojowe; w 2005 roku dodano wydział wtryskowy do produkcji form wtryskowych i różnych wyrobów gumowych. 2012 firma produkująca gumy, specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wyrobów gumowych i silikonowych, głównie dla branży sanitarnej, elektroniki, AGD, motoryzacja, medycyna i inne branże w celu dostarczania wysokiej jakości gumowych produktów uszczelniających; Jako rozwój biznesu i w celu spełnienia wymagań rynku profesjonalnego, założona w 2014 roku w Xiamen San - Tide sanitary ware co., LTD., profesjonalna badania, rozwój, produkcja i sprzedaż wszelkiego rodzaju wysokiej klasy akcesoriów łazienkowych, główna rura odpływowa, dźwignia zmiany biegów, kołnierz, nasadka, przyciski, montaż gumowej uszczelki, wylewka łazienkowaw części takie jak plastikowe, gumowe, metalowe akcesoria.
  Firma nie ustaje w badaniach i rozwoju, innowacjach, wysokiej jakości produktach i usługach dla rozwoju fundacji, każdego roku ciągły rozwój zaspokaja zapotrzebowanie rynku na nowe produkty i zapewnia naszym klientom profesjonalną obsługę wysokiej jakości.
  W oparciu o jakość nasza firma lokuje swoje produkty z „przestrzenią osobowości i szlachetnym wcieleniem” i projektuje produkty o modnych i szlachetnych pomysłach, aby sprostać potrzebom konsumentów.
  Jednocześnie szkolenie responsywnego, potężnego zespołu sprzedaży i serwisu, cieszące się w kraju i za granicą wysoką reputacją i renomą, sprawia, że ​​marka staje się marką o ogólnokrajowej renomie!

   

  Szczegóły kontaktu
  Xiamen MuRuJia Trade Co.,LTD

  Osoba kontaktowa: vivian

  Tel: 86-18650185095

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)