Dom ProduktyKołnierz uszczelniający toalety

Uniwersalny zagęszczający kołnierz z tworzywa sztucznego do toalet, zapobiegający tworzeniu się zapachów z woreczkiem śrubowym

Uniwersalny zagęszczający kołnierz z tworzywa sztucznego do toalet, zapobiegający tworzeniu się zapachów z woreczkiem śrubowym

  • Universal Thickening Toilet Plastic Flange Anti Odorization With Screw Bag
  • Universal Thickening Toilet Plastic Flange Anti Odorization With Screw Bag
  • Universal Thickening Toilet Plastic Flange Anti Odorization With Screw Bag
  • Universal Thickening Toilet Plastic Flange Anti Odorization With Screw Bag
  • Universal Thickening Toilet Plastic Flange Anti Odorization With Screw Bag
 • Universal Thickening Toilet Plastic Flange Anti Odorization With Screw Bag

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY XIAMEN
  Nazwa handlowa: San-Tide
  Numer modelu: S-203-1

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Może dyskutować
  Cena: Can discuss
  Szczegóły pakowania: Do pakowania można użyć plastikowej piankowej skorupy, białego lub kraftowego kartonu (można go równ
  Czas dostawy: 15-30 dni
  Zasady płatności: MoneyGram, T / T, L / C
  Możliwość Supply: bez limitu
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Rodzaj: inne akcesoria Miejsce pochodzenia: Fujian, Chiny (kontynent)
  Nazwa handlowa: San-Tide Numer modelu: S-203-1
  Materiał: Plastik, pierścień woskowy, akcesoria do śrub. kolor: niebieski
  Kategoria produktu: Akcesoria toaletowe Tryb przetwarzania: Markowe LOGO
  Stosowanie: Zainstalowane bezpośrednio
  High Light:

  kołnierz do podłogi toalety

  ,

  kołnierz do odpływu toalety

  Pierścień uszczelniający do WC antyzapachowy uniwersalny zagęszczający kołnierzowy do WC. Pierścień uszczelniający przeciwzapachowy.

   

  Kołnierz z tworzywa sztucznego do toalety z zestawami śrub / kołnierz z tworzywa sztucznego do toalety
  1. materiał: ABS
  2. korki PP ze śrubami SS
  3. nadaje się do toalety

  pakowanie i dostawa
  Szczegóły pakowania
  Worek PE + karton zewnętrzny lub na życzenie klienta
  Czas dostawy
  Wysyłka w 15-30 dni po dokonaniu płatności

  Określić miejsce montażu i wywiercić otwory w gruncie. Do podłoża przy wylocie rury spustowej i dnie muszli klozetowej, zgodnie z wielkością zewnętrzną miski spłukiwanej, narysuj miskę po punktach naziemnych ustalonej pozycji miski ustępowej. otwór i otwory wiertnicze udarowe Głębokość otworu wynosi około 5 cm.

  2. Zamontować deskę sedesową. Włożyć stalowy kołek rozporowy do otworu w ziemi, włożyć dolny róg toalety w kołek rozporowy i dokręcić nakrętkę, aby ustawić sedes. Odpływ z toalety jest szczelnie połączony z uziemioną rurą spustową i zapieczętowany.

  3, zainstaluj zbiornik na wodę (nawet toaletę bez tego kroku) zgodnie z wysokością montażu i zbiornikiem na wodę w pozycji perforacji tylnej ściany, odpowiednią stałą pozycją na metopie wiercenia i wkręcania w stalowe śruby, a następnie włóż zbiornik na wodę umieścić, włożyć zestawy perforacji tylnej ściany do kołka rozporowego, założyć podkładkę nylonową o grubości 3 mm na nakrętkę i dokręcić.

  4. Zamontować rurę łączącą między zbiornikiem a deską sedesową (z rurą miedzianą lub rurą z tworzywa sztucznego itp.) Oraz rurę łączącą między rurą wlotową a dnem zbiornika (z mieszkiem ze stali nierdzewnej itp.). przyłącze powinno być wyposażone w zawór kątowy (zawór wlotowy).

  5. Zamontuj pływającą kulę i inne akcesoria w zbiorniku.

  6. Po otwarciu zaworu dopływu wody wyregulować wysokość pływaka zgodnie z wymaganą wysokością dopływu wody do zbiornika oraz wyregulować szczelność śruby regulacyjnej zgodnie z zaworem wtrysku wody.

  7. Po napełnieniu zbiornika wodą, sprawdź pojemność spustową toalety i czy nie ma przecieków na połączeniach każdej rury.

  8. Szczelinę między deską sedesową a podłogą należy uszczelnić kitem lub żelem krzemionkowym. Jako materiału uszczelniającego nie należy stosować zaprawy cementowej ani zaprawy cementowej.

  9. Zamontuj deskę sedesową i deskę sedesową.

  Nazwa: Zainstaluj kołnierze w toalecie.
  Rodzaj: S-203-1
  Marka: San-Tide
  Pochodzenie: Chian xiamen
  Stosowanie: Zainstalowane bezpośrednio
  Kolor: niebieski
  Rodzaj: Akcesoria toaletowe
  Materiał uszczelniający: WOSK
  Kategoria produktu: Akcesoria toaletowe
  Funkcjonować: Ścieki toaletowe
  Tryb przetwarzania: Markowe LOGO
  Handel zagraniczny: jest
  Specyfikacje: Niebieski, czarny, jasnoniebieski. (Konfigurowalny)
  Funkcje: Środek odstraszający owady, kwasowy, przeciwzapachowy.
  Akcesoria: Pierścień uszczelniający, worek śrubowy.

  Uniwersalny zagęszczający kołnierz z tworzywa sztucznego do toalet, zapobiegający tworzeniu się zapachów z woreczkiem śrubowym 0Uniwersalny zagęszczający kołnierz z tworzywa sztucznego do toalet, zapobiegający tworzeniu się zapachów z woreczkiem śrubowym 1Uniwersalny zagęszczający kołnierz z tworzywa sztucznego do toalet, zapobiegający tworzeniu się zapachów z woreczkiem śrubowym 2Uniwersalny zagęszczający kołnierz z tworzywa sztucznego do toalet, zapobiegający tworzeniu się zapachów z woreczkiem śrubowym 3

   

   

  Profil firmy:
  Xiamen San - Tide sanitary ware co., LTD., Założona w 2014 roku, jest firmą zajmującą się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą wysokiej klasy akcesoriów łazienkowych przedsiębiorstw, poprzednią fabryką form, założoną w 2002 roku, zajmującą się głównie gumą, tworzywami sztucznymi produkcja form, prace badawczo-rozwojowe; w 2005 roku dodano wydział wtryskowy do produkcji form wtryskowych i różnych wyrobów gumowych. 2012 firma produkująca gumy, specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wyrobów gumowych i silikonowych, głównie dla branży sanitarnej, elektroniki, AGD, motoryzacja, medycyna i inne branże w celu dostarczania wysokiej jakości gumowych produktów uszczelniających; Jako rozwój biznesu i w celu spełnienia wymagań rynku profesjonalnego, założona w 2014 roku w Xiamen San - Tide sanitary ware co., LTD., profesjonalna badania, rozwój, produkcja i sprzedaż wszelkiego rodzaju wysokiej klasy akcesoriów łazienkowych, główna rura odpływowa, dźwignia zmiany biegów, kołnierz, nasadka, przyciski, montaż gumowej uszczelki, wylewka łazienkowaw części takie jak plastikowe, gumowe, metalowe akcesoria.
  Firma nie ustaje w badaniach i rozwoju, innowacjach, wysokiej jakości produktach i usługach dla rozwoju fundacji, każdego roku ciągły rozwój zaspokaja zapotrzebowanie rynku na nowe produkty i zapewnia naszym klientom profesjonalną obsługę wysokiej jakości.
  W oparciu o jakość nasza firma lokuje swoje produkty z „przestrzenią osobowości i szlachetnym wcieleniem” i projektuje produkty o modnych i szlachetnych pomysłach, aby sprostać potrzebom konsumentów.
  Jednocześnie szkolenie responsywnego, potężnego zespołu sprzedaży i serwisu, cieszące się w kraju i za granicą wysoką reputacją i renomą, sprawia, że ​​marka staje się marką o ogólnokrajowej renomie!

   

   

   

   

   

   

   

   

  Szczegóły kontaktu
  Xiamen MuRuJia Trade Co.,LTD

  Osoba kontaktowa: vivian

  Tel: 86-18650185095

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty